En fazla 1 adet resim ekleyebilirsiniz.

Dosya gif, jpg, png uzantılarında olmalıdır.

Dosyanın boyutu en fazla 1024 MB olmalıdır.

Konu: mahalle arasından sürüler halinde hayvanları götürüyorlar Mesaj: merhaba başakşehir altınşehir mh burçak her sabah duyarzıs bir çoban sokaktan hayvan sürüleri götürüyor ve hayvanlar geçtiklerinde sokak inanılmaz dışkı doluyor pencereleri açamıyoruz balkonda çıkamıyoruz kokudan yurtdışından gelen misafirlerimiz ve diyorlarki siz hangi çağda yaşıyorsunuz belediyeniz nasıl buna izin veriyor lütfen konu ile bir an evvel ilgilenelim

14-07-2022 11:34:46

Başakşehir'de Halka Rağmen Minibüs Hattı Konuldu BAŞAKŞEHİR 4. ETAP Sitelerinin tek ve zorunlu ulaşım yolu olan Mevlana Celaleddin i Rumi ve devamı olan Yunus Emre Caddelerinde özellikle okul giriş ve çıkış saatlerinde (Çınar Koleji, Yeni Doğu Okulları, Ahmet Kabaklı İlkokulu) inanılmaz derecede trafik sıkışıklığı meydana gelmekte, korna gürültülerine, tartışmalara ve hatta kavgalara sahne olmaktadır. Her gün en az bir kaç sürtünmeli, hafif çarpmalı kazalar meydana gelmektedir. Okul servislerine ilaveten özel araçlar ile getirilen öğrencilerin toplamı da yaklaşık tüm öğrencilerin ` kadardır. Caddelerin üzerinde bulunan marketlere her sabah koca kamyonlar yanaşarak mal indirmekte, çift taraflı park yapılmakta zaten iki şerit ve dar olan yolu tamamen daraltmaktadırlar. Özel araçlar, İETT Otobüsleri, Market ve diğer Servis araçları da hesaba katılınca Mevlana Celaleddin i Rumi ve devamı olan Yunus Emre Caddelerinin özellikle Çınar Koleji, Yeni Doğu Okulları, Ahmet Kabaklı İlkokulu, Başak Pazar ve Başakşehir Devlet Hastanesi arasında kalan bölümlerinde sıklıkla yüzlerce metrelik araç kuyrukları oluşmaktadır. MEVLANA CELALEDDİN İ RUMİ CADDESİ ve devamı olan YUNUS EMRE CADDESİ tek şerit gidiş, tek şerit gelişten oluşan iki şeritli caddelerdir. Caddelerin neredeyse tamamına yakınına sitelerin otopark sıkıntısından dolayı çift taraflı araç park edilmektedir. Yeteri kadar İETT otobüsü (78-78E-78F-98H), Ücretsiz Market ve Başak Pazar servislerin olduğu, dolayısı ile bir ulaşım problemi olmayan, 4. Etap sitelerinin ortasından geçen MEVLANA CELALEDDİN İ RUMİ CADDESİ ve devamı olan YUNUS EMRE CADDESİ ne BİR MİNİBÜS HATTI KONULMASINA İHTİYAÇ VE GEREK YOKTUR.

09-03-2022 22:17:08

Bu gecenin vukuatı arac sahibine geçmiş olsun

09-03-2022 22:01:34

Kar Araçları kar yağmadan başakşehir sokaklarında dolaşıyor. çalışır durumda duruyor. ama kar yağmaya başlayınca ortalıkta görünmüyorlar.

09-03-2022 21:55:05

Güvenlikli aidatlı sitemiz B 38

26-12-2021 16:44:54

İstanbulun sorunları bilinen bir yerde yeni oluşturulan bir şehir olan Başakşehir'de nasıl bir sorumsuzluk anlaşılır gibi değil. Arterium istikametinden Kayaşehire giderken yokuş aşağı gidilen yolda hem tek yön hem tümsekler yetmezmiş gibi bomba bir sorun. güzergah üzerinde yakıt istasyonu yanında yapılan metro hattı altına en basit yağmurda tam dolacak bir alt geçit yapılmış nasıl bir mühendislik harikası anlayamadım helal olsun sana o makama oturmanı sağlayan seni yeterli gören makama

02-10-2021 13:38:07

Sular vadisinde terbiyesiz ahlâksız bir grup gençle tartıştık.. Yeterince ne ekip var nede uyarı Belden aşağı küfürlü konuşmalar Başımız belâya girer gelme o zaman vadiye diyecek kadar da terbiyesiz ahlâksız herifler Sizin Ailenizin yanında bu şekil konuşsalar Hoşunuza gidermi

14-06-2020 20:14:23

Sikayet degil istek mavera 1 in assagisindaki koprunun ayaklarina resimler yapilmis ahmet kaya da olsun lütfen ????????????

25-12-2019 10:51:47

Bugün dışarıdan gelen iki misafirim biz burdayız hava güzel vadi de kahve içelim diye aradılar . Sosyal tesisin orda ki havuz çok gürültü çıkarıyor diye alternatif olsun diye DETAY kafeye oturmuşlar .Normal de asla oturmam orda ama ayıp olmasın diye itiraz etmedim . Arkadaşım tuvalete gitti geldi içerisi berbat dedi . Balkonda hallice idi . Üç Türk kahvesi üç çay 43 tl . Türk kahvesi 10 tl imiş Nişantaşı’nda bile 8 tl inanılacak gibi değil . Ben ödemeden sonra fiş istedim . Önce pos bozuk dendi . Sonra gitti geldi patron yok dedi . Patron yok ama işletme açık ne münasebet dedim. Çıkarıp fişi de getiremedi . Buraları kim denetler ne yapar bilmiyorum ama sanırım Başakşehir olmuş kaçakşehir fiyatlar da yersen yarın bu konunun bizzat takipçisi olacağım .

24-10-2019 20:19:47

Merhabalar, 5. Etap Sular Vadisi girişinde bulunan banka atm'lerinin önüne basamak yapılmış ama yaklaşırken ilk anda farkedilmiyor. Hemen hemen hergün birinin düştüğünü veya tokezledigini görüyorum. Belediye'ye de yazdım. Vatandaşlık görevimi yerine getirmeye çalışıyorum.

31-08-2019 15:40:41

Başakşehir Belediyeden bisiklet sürme reklamı yaparken başakşehir sular vadisi bisiklet sürme yolunda yürüyen insanları daha bilinçlendirici işaretler koymalarını istiyoruz. sorumsuzca bisiklet yolundan yürüyen insanlar tehlike oluşturmaya devam ediyor.

13-07-2019 22:02:16

Merhabalar, dün akşam (03.07.19 saat 20:30 civarı) otoparka park ettiğim aracımı bu sabah saat 6.30da bu şekilde buldum, yer 1.Kısım D43-44-45 ortak otoparkı. Üzerinde ne bir telefon ne bir kart, belli ki art niyetli vurdum kaçtım kafasında biri. Belki dışarıdan misafir bir araç, değilse daha da vahim bu tip bir insanın komşum olması, bu insanlarla yüz yüze bakıyor olmamız. Düşük ihtimal gören duyan şahit olan varsa yardımını isterim, aksi halde zaten Allah yarına bırakır yanına bırakmaz, kul hakkıdır bu düşüncesindeyim.

12-07-2019 22:15:17