En fazla 1 adet resim ekleyebilirsiniz.

Dosya gif, jpg, png uzantılarında olmalıdır.

Dosyanın boyutu en fazla 1024 MB olmalıdır.

meraba ben yeni açılan okul şair erdem bayazıt i.ö.o hakkındaki şikayetimi eleştirmek istedim. okulumuzdaki öğretmen yetersizliği biz velileri çıkdırdı. 1.2.3.4.5.sınıflardaki öğretmen azlığı var hele 6.7.8. sınıfları halen eğitime başlamadılar öğretmenlerin gelmediklrini söylüyolar vede bu çocuklar sebeseye hazırlancaklar bayadır derslerden geri kaldılar .lütfen artıkın yeter ne olur çocuklar başlasın eğitime hayatımda böle yeni acılan okul görmedim olmasa milli eüitime kadar çıkcaz okul velileri olarak. eski okullarıda almıyor çocukları ne yaapcaz şaşırdık inşallah birileri bizi duyar.

13-09-2010 22:00:00

E-58 mecidiyeköy otobüs seferlerinin arttırılması ve saatlerinin uzatılması istemekteyim olağan seferler bahçeşehir sakinlerinin yoğunluğunu karşılıyamamaktadır.

10-09-2010 22:00:00

Sayın İlgili ;
Son zamanlarda sağlığımız umursanmadan sessiz sedasız bir şekilde Sitemiz içinde olan Kiler Market binasının üzerine ve 5. etap Metronom Çarşı önüne baz istasyonları yerleştirilmiştir. Oysa baz istasyonlarının insan sağlığına zararlı etkileri bilimsel olarak kanıtlanmış ve uzun vadede ciddi rahatsızlıklara yol açtığı kamuoyunda bilinen bir gerçektir. Bu nedenle insanların yaşam alanlarının yakınına baz istasyonu kurulmasına müsaade edilmemesi gerekir. Aksi uygulamalar hem insani hem de ahlaki yönden kabul edilebilir değildir.
Bir Başakşehir sakini olarak ve de açıldığı ilk zamandan beri alışveriş yaptığım Kiler Market binasının üzerine ve 5. etap Metronom Çarşı önüne ; insanların sağlığı hiçe sayılarak baz istasyonları kurulmasını esefle kınıyorum. Ve de tepkimi ifade eden mail ve mesajları gerek Kiler grubuna ; gerekse belediye ve site yönetimlerine ilettim. Bu sorun halledilinceye kadar da hem şahsım hem de yakın çevrem Kiler?den ve Metronom Çarşıdan alış-veriş etmeme kararı aldık ve bunu da kendilerine ifade ettim.
Birlik beraberlik içinde tepkimizi gösterir ; sorun çözülene kadar buralardan alışverişi keser ; gücümüzü ortaya koyarsak sesimize kulak verileceğini ve bu umursamazlığa bir son verileceğini umuyorum. Hem böylece bu baz istasyonlarını yerleştiren şirketler kamuoyu tepkisinden çekinerek ; tatlı karlarının cüzi bir kısmıyla oturum yerlerinden uzak yerlere baz istasyonu kulesi yaparlar.
Bu düşünceden hareketle ; hepimizin sağlığını tehdit eden bu konuyu siteniz gündemine alıp komşularımızı bilgilendirmenizi rica ediyor ; çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Saygılarımla ;
Sunullah DOОMUޞ
Makine Mühendisi ;MBA

07-09-2010 22:00:00


Merhabalar. Ben Başakşehir sakiniyim. 19 Temmuz (Miraç Kandili) akşamı TRT ekranlarında Başakşehir Belediyesinin katkılarıyla yayınlanan Doğa Rutkay?ın sunumuyla gerçekleşen eğlence programından ziyadesiyle rahatsızlık duydum. Gerek o gecenin Müslüman alemi için kıymetli bir gecede yayınlanmış olması ; gerekse sakini olduğum belediyenin katkı sağlıyor olması beni hayretlere düşürdü. Başakşehir?de oturuyor olmaktan utandım doğrusu. Özellikle hassasiyet göstererek oy verdiğim ve birçok insanın da aynı yönde oy kullanması için ikna ettiğim için başkanın bu tarz bir davranışına alet olduğumu hissettim. Hassasiyetlerimizle oynanmasının men edilmesi ricasını iletmek üzere bu yazıyı kaleme alıyorum. Ayrıca başakşehir sakini olarak yaşadığımız ciddi bir sivrisinek faciası mevcutken ; eğlence programındansa ilaçlama ekibinin organize edilmesi daha yerinde bir davranış olacağı kanısındayım. Saygılarımla?

04-09-2010 22:00:00

Ben 4.Etapta oturuyorum Sabahları işe gitmek için evden çıktığım zaman hep Expres otobüsleri tercih ediyorum. Shel Yanıdaki durağa gelince genelde otobüsler ful doluyor hareket etmek bile zorlaşıyor ancak bir ortamda yaşanyan insanlar olarak hayatı birbirimizede zorlaştırıyoruz. Sabah saatlerinde nerdeyse her 10 -15 dakikada 4Etaptan sanayi siteleri ile Deposite Alışveriş merkezinde önünden geçen otobüsler olmasına rağmen bu bölgede çalışan bazı bilinçsiz vatandaşlar full çakılı Expres otobüse binmiş ve bankalar caddesindeki duraklarda inmeğe çalışmaktadır. yani kaybettirdiğiniz zaman dolu otobüste insanlara çektirdiğiniz zahmet bir yana nefretle karşılandığınızı bilmenizi isterim. birde otobuste benim gibi sıkıntı çeken insanların küfürleri peşinizden dökülüyor.

01-09-2010 22:00:00

Site Yönetimi toplanan paralarla değil site ; bir ordu bile yetiştirilir. üstüne üstlük yaz yaklaşıyor birde su parası topluyorlar oda işin cabası ancak güvenlik sıfır bir çok arac hırsızlığa uğruyor binalarda çöpler uzun süre bekletiliyor. velhasıl kelam site yönetimi diye bir şey varki başımızda ne para toplamaktan ve gereksiz bir ton harcama yapmaktan başka bir şeyde yapmıyor istersen aidat ödeme avukat tutmuşlar işte avukatlara para veriyorlar daha ne olsun işte harcama kalemi çok mühim bana hiç hizmet etme sonra gelde kapıma haciz yap bu mu yönetim. allah islah etsin

29-08-2010 22:00:00

Oda bir şeymi İett o kadar baştan savma iş yapıyorki anlayamassın geçen bir halk otobüsünü şikayet etmek için Başakşehir sonduraktaki hareket amirliğine gittim bana form verdiler 10 daki en az formla uğraşıp şikayetimi özetledim ancak gel gelelim formun kayıt numarası yok takip etmen mümkün değil dedim ben bunu nasıl takip edeceğim am ;rdiyor işte ben buradayım adım bu bu saatte görevde olan amir benim bu işlem görmesse muhattap benim böyle bir saçmalık olurmu ben seni ne bileyim kardeşim sen ben çıktıntan sonra formu yırttın ben nasıl sorgulayacamki neyi nasıl ispat edecem ama balık saraçhaneden kokmaya başladı kokunun başakşehire ulaşması biraz zaman alıyor. sistem sıfır puan hak ediyor.

26-08-2010 22:00:00

Başakşak şehire çalışan 98 H ; 78 ve 78 M Başakşehir halkından çok diğer semtlerin yolcularına hizmet etmekte biçok zaman Biz başakşehirde oturanlar bu otobüsler dışında alternatifimiz olmadığı halde yanlış güzergah yapılmasından dolayı 78 ve 78 M için Esenler Atışalanı yolcularının yoğunluğundan biz binemiyoruz aynı zamanda 98 H içinde halkalı toplu konut yolcularının çokluğundan yenibosna ve şirinevler durağında alternatifimiz olmadığı halde binemiyoruz böylece bir kaç otobüs beklemek mecburiyetinde kalıyoruz ilgililere duyurulur.

23-08-2010 22:00:00