15 Nisan 2023
Kayaşehir Metro hattı hizmete açıldı

Kayaşehir Metro hattı hizmete açıldı

Yapımı tamamlanan V Metroway AVM’nin önündeki Kayaşehir Metro hattı İstanbulluların hizmetine girdi. İsra Holding’in vizyon yatırımlarından olan V Metroway AVM ’yi tüm İstanbullular Metro aktarma istasyonlarını kullanarak kolayca ziyaret edebilecek.  
İsra Holding hızlı değer artışı kaydeden lokasyonlarda hayata geçirdiği projelerle yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. 

Hizmete yeni açılan Kayaşehir Metro durağının önünde konumlandırılan V Metroway AVM, kazançlı bir yatırım için tüm ideal koşulları alıcılara sunuyor. 

Başakşehir’in trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan Metro hattının Kayaşehir durağı yatırımcıların ve ziyaretçilerin ulaşımına büyük kolaylık sağlayacak.

Bu yıl ziyaretçilerini ağırlaması planlanan V Metroway AVM ’de seçkin markalar, rafine lezzetler, zincir mağazalar, kafe ve restoranlar ile sanat ve eğlence ünitelerinin yer alacağı 80 mağaza bulunuyor. 
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne 5 dakikalık mesafede yer alan V Metroway AVM,  İstanbul Havalimanı’na da yakın konumda bulunuyor. AVM, aynı zamanda Başakşehir Belediyesi hizmet binasına, Merkez Cami’sine, Olimpiyat Stadı ve Millet Bahçesi’ne komşu konumuyla da dikkat çekiyor.

Bu yazı 1461 kişi tarafından görüntülendi.

Yorum Ekle

Tüm alanları doldurmak zorunludur