Şikayetler

Ben 4.Etapta oturuyorum Sabahları işe gitmek için evden çıktığım zaman hep Expres otobüsleri tercih ediyorum. Shel Yanıdaki durağa gelince genelde otobüsler ful doluyor hareket etmek bile zorlaşıyor ancak bir ortamda yaşanyan insanlar olarak hayatı birbirimizede zorlaştırıyoruz. Sabah saatlerinde nerdeyse her 10 -15 dakikada 4Etaptan sanayi siteleri ile Deposite Alışveriş merkezinde önünden geçen otobüsler olmasına rağmen bu bölgede çalışan bazı bilinçsiz vatandaşlar full çakılı Expres otobüse binmiş ve bankalar caddesindeki duraklarda inmeğe çalışmaktadır. yani kaybettirdiğiniz zaman dolu otobüste insanlara çektirdiğiniz zahmet bir yana nefretle karşılandığınızı bilmenizi isterim. birde otobuste benim gibi sıkıntı çeken insanların küfürleri peşinizden dökülüyor.

01-09-2010 22:00:00

Site Yönetimi toplanan paralarla değil site ; bir ordu bile yetiştirilir. üstüne üstlük yaz yaklaşıyor birde su parası topluyorlar oda işin cabası ancak güvenlik sıfır bir çok arac hırsızlığa uğruyor binalarda çöpler uzun süre bekletiliyor. velhasıl kelam site yönetimi diye bir şey varki başımızda ne para toplamaktan ve gereksiz bir ton harcama yapmaktan başka bir şeyde yapmıyor istersen aidat ödeme avukat tutmuşlar işte avukatlara para veriyorlar daha ne olsun işte harcama kalemi çok mühim bana hiç hizmet etme sonra gelde kapıma haciz yap bu mu yönetim. allah islah etsin

29-08-2010 22:00:00

Oda bir şeymi İett o kadar baştan savma iş yapıyorki anlayamassın geçen bir halk otobüsünü şikayet etmek için Başakşehir sonduraktaki hareket amirliğine gittim bana form verdiler 10 daki en az formla uğraşıp şikayetimi özetledim ancak gel gelelim formun kayıt numarası yok takip etmen mümkün değil dedim ben bunu nasıl takip edeceğim am ;rdiyor işte ben buradayım adım bu bu saatte görevde olan amir benim bu işlem görmesse muhattap benim böyle bir saçmalık olurmu ben seni ne bileyim kardeşim sen ben çıktıntan sonra formu yırttın ben nasıl sorgulayacamki neyi nasıl ispat edecem ama balık saraçhaneden kokmaya başladı kokunun başakşehire ulaşması biraz zaman alıyor. sistem sıfır puan hak ediyor.

26-08-2010 22:00:00

Başakşak şehire çalışan 98 H ; 78 ve 78 M Başakşehir halkından çok diğer semtlerin yolcularına hizmet etmekte biçok zaman Biz başakşehirde oturanlar bu otobüsler dışında alternatifimiz olmadığı halde yanlış güzergah yapılmasından dolayı 78 ve 78 M için Esenler Atışalanı yolcularının yoğunluğundan biz binemiyoruz aynı zamanda 98 H içinde halkalı toplu konut yolcularının çokluğundan yenibosna ve şirinevler durağında alternatifimiz olmadığı halde binemiyoruz böylece bir kaç otobüs beklemek mecburiyetinde kalıyoruz ilgililere duyurulur.

23-08-2010 22:00:00