28 Ocak 2023
Başakşehir'de İkinci Gençlik Merkezi

Başakşehir'de İkinci Gençlik Merkezi

Başakşehir Belediye Başkanı Kartoğlu, gençlerle gençlik merkezini ziyaret etti

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, ilçenin ikinci gençlik merkezini gençlerle birlikte ziyaret etti. İlçe gençliğine daha fazla sosyal alan oluşturmak için çalıştıklarını ifade eden Kartoğlu, Kayaşehir Gençlik Merkezi’ni uzay üssü gibi tasarlandıklarını söyledi.
       
Başakşehir Belediyesi, ilçeye yeni bir gençlik merkezi daha kazandırıyor. İlçenin ikinci gençlik merkezinde çalışmalar devam ediyor. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, saha ziyaretleri kapsamında Kayaşehir Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyaret öncesinde otobüs durağında bekleyen gençlerle sohbet eden Kartoğlu, daha sonra gençlerle merkezi gezdi.


“TEKNOLOJİYLE AYNI KULVARDA KOŞUYORUZ”

Gençler için uzay üssü konseptinde bir mekân hazırladıklarını söyleyen Kartoğlu, “Gençlik merkezimiz teknolojinin tüm imkânlarına sahip olacak. Çağımız teknoloji çağı. Başakşehir Belediyesi olarak her zaman teknolojiyle aynı kulvarda koşuyoruz. Kayaşehir Gençlik Merkezimizde harika bir dijital kütüphanemiz ve esporda yetenekleri ortaya çıkaracak bilgisayar oyun alanlarımız olacak” dedi.


İlçe gençliğine daha fazla sosyal alan oluşturmak için çalıştıklarına dikkat çeken Kartoğlu, “Böylece Başakşehir Millet Kıraathanesi’ne alternatif alanlar oluşturacağız. Merkezde gençlerin keyifli vakit geçireceği alanlar da olacak. İster içeride, isterlerse güzel havalarda dışarıda keyifli vakit geçirebilecekleri kafe bulunacak. Hem bedenlerini, hem de zihinlerini dinlendirebilecekler. Birkaç ay içinde bu güzel mekânı gençlerimizin kullanımına açacağız. Yatırımlarımızla Başakşehir gençliği her zaman bir adım önde olacak" diye konuştu.

Bu yazı 237 kişi tarafından görüntülendi.

Yorum Ekle

Tüm alanları doldurmak zorunludur