16 Temmuz 2022
Başakşehir Gökdemir Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları tamamlandı

Başakşehir Gökdemir Caddesi’nde yol genişletme çalışmaları tamamlandı

Başakşehir Belediyesi, Kayabaşı ile Güvercintepe Mahallelerini birbirine bağlayan Gökdemir Caddesi’ndeki genişletme çalışmalarını tamamladı. Gökdemir Caddesi’ni genişlettiklerini söyleyen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Ulaşımı konforlu hale getirerek hem yakıt hem de zaman tasarrufu sağladık” dedi.


Şehir içi ulaşımda stratejik öneme sahip olan ve geçen yıl ilk kısmı kullanıma açılan Gökdemir Caddesi’ndeki ikinci etap çalışma tamamlandı. Yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, genişletme çalışmalarını planlanandan daha kısa sürede bitirdiklerini söyledi.

HEM ZAMAN HEM YAKIT TASARRUFU
Gökdemir Caddesi’nin şehir içi ulaşımda yeni bir dönem başlattığına dikkat çeken Başkan Kartoğlu, “İki mahallemizi birbirine bağlayan Gökdemir Caddesi’ni üç şeride çıkardık. İBB’nin tamamlamadığı yollardan dolayı Gökdemir Caddesi’nde genişletme çalışması yaptık. Seyahatlerimizde zaman ve yakıt tasarrufu sağladık. Sık kullandığımız güzergâhların ise en başında yer aldı” diye konuştu.

Bu yazı 165 kişi tarafından görüntülendi.

Yorum Ekle

Tüm alanları doldurmak zorunludur