21 Nisan
Rizespor Başkanı Başakşehirli  Rizelilerle Bir Arada

Rizespor Başkanı Başakşehirli  Rizelilerle Bir Arada

Türkiye Süperlig 21. Haftasında Medipol Başakşehir ve Rizespor külüpleri arasında oynanacak maç öncesi Başakşehir Rizeliler Derneğinde Rizespor Başkanı Hasan Kartal misafir edildi.

Başakşehir Rizeliler Derneği Başkanı Ali İhsan Gündoğdu Rizespor Başkanı Hasan Kartal’ın derneklerini  ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gündoğdu; Rize bir marka şehir başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Rizeli olmasın bu marka değerinin eseridir. Bir başka markada Rizespor’dur. Sayın başkan normal ticaretiniz, aileniz ve çocuklarınızdan ayırmış olduğunuz vakit sebebiyle son üçte yer alan Rizespor artık ilk üçü zorlayan bir Rizespor yarattınız. Başakşehir Rizeliler Derneği olarak ne yapacağız bilemiyoruz bir tarafımız Rize diğer tarafımız Başakşehir biz burada kim yenerse ondan yanayız.  Gündoğdu;  Hepimiz bir şekilde bir sebeple Rize’den çıktık biz birlik ve beraberliğimiz kültürümüzü korumamız lazım, dedi.

Rizespor Başkanı Hasan Kartal; Rize nüfusu kadar, nüfus barındıran bir şehirde olduğumuz için artık korkmuyoruz. Başarılı olacağız, bizler başarılı olmak için iyi bir ekiple bir araya geldik. Hedefimiz için hepimiz çalışıyoruz. Hedefimiz en üstte olmaktır. Sevgili hemşerilerim Rizeliler olarak sadece sporda değil yaptığımız her işte de başarılı olmak için çalışacağız. Bir bina bir kültür eseri dahi olsa önünden geçerken işte bunu Rizeli biri yapmıştır diye övünmeliyiz. Birbirimizi çekememezlik yapmayalım. İşte sizler burada olmazsanız şu anda bizler burada olmazdık. Bundan dolayı oldukça mutluyum. Değişik fikirlere sahip olabiliriz ama başarılı olmak için hepimiz çalışmalıyız.

Maçta kazanacak mıyız diye seslenen bir dernek üyesine; bütün gece dua ettim, artık Allah’ın takdiri bilemem, diye cevap verdi .:)    

Bu yazı 1479 kişi tarafından görüntülendi.

Yorum Ekle

Tüm alanları doldurmak zorunludur