Emlak Ara

29 Ekim
KULÜBÜMÜZDEN KIZILAY’A DESTEK

KULÜBÜMÜZDEN KIZILAY’A DESTEK

Kulübümüz, Kızılay’ın insani yardım çalışmalarına destek vermek amacıyla örnek bir bağışa imza attı. Medipol Başakşehir, Kızılay’ın ülke genelindeki insani yardım çalışmalarında kullanılmak üzere ‘İyilik Filosu’na 15 araç bağışladı. Başta kan bağışı olmak üzere Kızılay ile birçok yardım çalışmasını hayata geçiren kulübümüz, bir kez daha anlamlı bir projenin içerisinde yer almanın mutluluğunu yaşadı.

Araçların teslim törenine Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Türk Kızılayı Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç, Genel Sekreteri Hüseyin Can ile Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan katıldı.

Başkanımız Göksel Gümüşdağ, Kızılay’ın insani yardımda bir dünya markası olduğunu hatırlatarak “Kızılayımıza, insani yardım çalışmalarında elimizden geldiğince destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün de olduğu gibi her zaman Medipol Başakşehir ailesi olarak Kızılayın yanındayız” diye konuştu.

Türk Kızılayı Genel Başkan Vekili İsmail Hakkı Turunç ise, “Kızılayımız sadece ülkemizde değil, dünyanın dört bir yanında yıl boyunca ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarıyor. Ülkemizin dört bir yanını iyilik ağı gibi saran şubelerimiz ve Genel Müdürlüğümüz ile insani yardım çalışmalarını sürdürürken ihtiyacımız olan araçlar için bir proje geliştirdik. ‘İyilik Filomuza’ en büyük destek Medipol Başakşehir Futbol Kulübümüzden geldi. Bu desteğin, tüm spor camiasına örnek olmasını dileyerek Başkanımız Göksel Gümüşdağ ve tüm Başakşehir camiasına ihtiyaç sahiplerin adına teşekkür ederiz” dedi.

Törende 3’ü İstanbul’da olmak üzere 15 Kızılay şubesine araçların anahtarları teslim edildi. Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nün ‘İyilik Filosu’na bağışladığı araçlar İstanbul’da Tuzla, İstiklal ve Başakşehir Kızılay Şubeleri ile ülke genelinde ise Aksaray, Samsun Canik, Gümüşhane, Bitlis, Sinop, Bursa Orhangazi, Kırıkkale, Trabzon, Kırklareli, Edirne, Iğdır ve Yozgat Kızılay Şubeleri tarafından insani yardım çalışmalarında kullanılacak.

Bu yazı 125 kişi tarafından görüntülendi.

Yorum Ekle

Tüm alanları doldurmak zorunludur